Hizmetlerimiz

MEETING

Hizmetlerimiz

  • Bina bünyesinde yer alan Asfalt konseptli food court alanında a la carte ve tabldot restaurantlardan öğle ve akşam yemeği
  • Lavazza’dan sıcak içecek ikramları
  • Komşufırın'dan tatlı ve tuzlu aperatif ikramları
Müşteri Hizmetleri

Etkinliğiniz öncesinde, müşteri hizmetleri sorumlularımız arzu ettiğiniz tüm hizmetlerin tam ve eksiksiz yerine getirilmesi için telefon veya e-posta yolu ile gerekli bilgileri alır. Dilerseniz sizi ofisinizden alarak FLATOFİS Toplantı Salonlarını gezdirmek üzere gerekli ulaşımı sağlayabilir.

Etkinliğiniz esnasında, deneyimli kadrosu sayesinde sizler için gerekli karşılama – yönlendirme ve uğurlama hizmetlerini yapar, yapılan ikramlar, teknik konular veya farklı isteklerinize ait sorularınız ile ilgilenilir, gerekli çözümler üretilir.

İkram Hizmetleri

Etkinliğiniz süresince sürekli çeşitli kahve ve çay servisinin yanı sıra isteğinize göre belirlenebilen tuzlu, tatlı kurabiye ikramları, özellikle öğle yemeklerinden sonra oluşan rehaveti engellemek amacıyla enerji dolu meyve ve/veya kuruyemiş servisi yapılır.

Yoğun toplantı ve eğitim temponuzda sizleri bir nebze rahatlatabilmek ve nefes alabilmek için oluşturulmuş botanik bahçemizde sizleri ağırlayabilir, belki de sigaranızı içerken bir anda kendinizi toplantının stresinden uzaklaşırken bulabilirsiniz.

Lavazza Lavazza Komşu Fırın

1